استفاده از منابع بانک‌ها برای تقویت تعاونی‌ها

دوشنبه - ۱۳ دی ۱۳۹۵
استفاده از منابع بانک‌ها برای تقویت تعاونی‌ها

معاون وزیر تعاون گفت: تلاش داریم تا با استفاده از ظرفیت بانک‌ها منابع مالی مورد نیاز واحدهای تولیدی بخش تعاون را تامین کنیم تا آنها بتوانند فعالیت های خود را تقویت کنند.

به نقل وزارت کار، سیدحمید کلانتری در بازدید از شرکت تعاونی فراگیر ملی قزوین در شهر صنعتی لیا و واحد تولیدی یک گروه بهداشتی در شهر صنعتی البرز، افزود: برای پیشبرد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و رشد و توسعه هرچه بیشتر، نقش تعاونی‌ها در اقتصاد کشور باید پررنگ تر شود.

وی بیان کرد: در قالب فعالیت‌های بخش تعاون می توان با مشارکت برای جمع آوری سرمایه‌های خرد و کوچک دست به اجرای کارهای بزرگتری زد. دولت حامی بخش تعاون بوده و از گسترش فعالیت‌های مرتبط با این حوزه به شکل جدی حمایت می کند.

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: تلاش داریم تا با استفاده از ظرفیت بانک‌ها منابع مالی مورد نیاز واحدهای تولیدی بخش تعاون را تامین کرده تا آنها بتوانند فعالیت های خود را تقویت کنند.

وی افزود: تلاش داریم تا با استفاده از تجربه و الگوهای موجود و از طریق بخش تعاون زمینه ایجاد فرصت های شغلی برای اقشار آسیب پذیر و معلول جامعه را فراهم کنیم.

کلانتری در بازدید از دو واحد تولیدی استان قزوین که به ترتیب در زمینه تولید مدارهای الکترونیکی، انواع البسه و پوشاک و نیز تولید محصولات بهداشتی با استفاده از نیروهای معلول فعالیت دارند، از نزدیک آشنا شد.

منبع: خبرگزاری مهر

0

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:


برچسب ها: