ثبت نام ۱۰۰ هزار بازنشسته کشوری در طرح واگذاری سهام

پنج شنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۵
ثبت نام ۱۰۰ هزار بازنشسته کشوری در طرح واگذاری سهام

صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تاکنون ۱۰۰ هزار نفر از بازنشستگان این صندوق در طرح واگذاری سهام بیمه ملت، ثبت نام کردند.

اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای، ضمن قدردانی از حُسن اعتماد بازنشستگان کشوری اعلام کرد: ۱۰۰ هزار نفر از بازنشستگان این صندوق در طرح واگذاری سهام بیمه ملت، ثبت نام کردند.

بر اساس این اطلاعیه، از روز نخست دی ماه ۹۵ تا ساعت ۱۱ ظهر چهارشنبه، در مجموع ۱۰۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری با مراجعه به سایت صندوق و دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور، در طرح واگذاری سهام بیمه ملت ثبت نام کردند.

این طرح، از سوی صندوق بازنشستگی کشوری با هدف مشارکت هرچه بیشتر بازنشستگان کشوری در اجرای پروژه‌های اقتصادی اجرا شد و در نخستین گام ۱۲.۴ درصد از سهام بیمه ملت، معادل ۳۴۵ میلیون سهم به ۱۰۰هزار بازنشسته عضو این صندوق واگذار می‌شود.

ارزش کل سهام واگذار شده به هر بازنشسته کشوری حدود ۷۵۰ هزار تومان است که در قالب وام قرض الحسنه در اختیار بازنشستگان متقاضی قرار گرفته و مبلغ آن به صورت اقساط ۳۶ ماهه و هر قسط حدود ۲۰ هزار تومان از حقوقشان کسر می شود

منبع: خبرگزاری مهر

0

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:


برچسب ها: