انتصابات جدید در چند شرکت وابسته به شصتا

یکشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
انتصابات جدید در چند شرکت وابسته به شصتا

محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی طی احکامی چند عضو هیات مدیره در شرکت های تابعه شصتا را تعیین کرد

سرپرست شرکت سرمایه گذاری سیمان فارس و خوزستان منصوب شد
 حمیدرضا هوشیاری در مراسمی به عنوان سرپرست جدید شرکت سرمایه گذاری سیمان فارس و خوزستان معرفی شد.
در مراسمی ضمن تجلیل و قدردانی از زحمات عباس صفاکیش، حمیدرضا هوشیاری به عنوان سرپرست جدید شرکت سرمایه گذاری سیمان فارس و خوزستان معرفی و مشغول به کار شد.
هوشیاری بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در صنعت و اقتصاد دارد.مدیریت در شرکت های سیمان خوزستان، کاشی سعدی ، کاشی و سرامیک الوند از جمله مهمترین مسئولیت های ایشان است.
وی پیش از این مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان بود.
 همچنین ­عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) منصوب شد.
محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، در حکمی سید پندار توفیقی را به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) منصوب کرد.
این عضو موظف هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) رتبه یک کارشناسی ارشد رشته شیمی است که از سال ۱۳۶۶ در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می کند و در حال حاضر نماینده رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در کارگروه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی است.
ورود اولین زن به هیات‌ مدیره اپراتور تلفن همراه
نخستین بار یک زن به سمت عضو هیات‌مدیره یک اوپراتور تلفن همراه منصوب شد.
 در راستای استفاده از زنان توانمند و متخصص در سمت‌های مدیریتی، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در حکمی مینا مهرنوش را به عنوان عضو موظف هیات مدیره رایتل منصوب کرد.
با این انتصاب در حقیقت برای نخستین بار یک زن به سمت عضو هیات‌مدیره یک اوپراتور تلفن همراه منصوب شد.
این عضو موظف هیات مدیره رایتل با مدرک دکتری اقتصاد بین الملل در حوزه تجاری سازی و بین الملل سازی استارتاپ ها به خصوص کسب و کارهای نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، تجربه و تخصص داشته و اولین بار رشته تجارت الکترونیکی در ایران توسط ایشان در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در سال۱۳۸۵ راه اندازی شد.شایان ذکر است، مینا مهرنوش با انتشار ۵ کتاب و تالیف مقالات علمی و طرح های تحقیقاتی در نوآوری در مدل های کسب و کار از طریق فناوری های نوین از جمله ICT سهم بسزایی داشته است.
 عضو موظف هیات مدیره هلدینگ صبا تامین منصوب شد
محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، در حکمی محمد علی میرزاکوچک شیرازی را به عنوان عضو موظف هیات مدیره هلدینگ صباتامین منصوب کرد.
این عضو جدید موظف هیات مدیره هلدینگ صبا تامین از چهره های جوان در بازار سرمایه است که از سوابق مدیریتی در هلدینگ ها و شرکت های اقتصادی برخوردار می باشد. علاوه بر سوابق متعددپژوهشی، تالیف مقالات علمی و ترجمه کتاب «راهنمای کاربردی مدیریت سرمایه گذاری»،رتبه اول کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه سراسری را نیز سال۱۳۸۲ کسب کرده است.
منبع: خبرگزاری صدا سیما
0

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:بازدید: ۱۷۱
برچسب ها: