Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/tashako1/public_html/wp-content/plugins/content-aware-sidebars/lib/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tashako1/public_html/wp-content/plugins/content-aware-sidebars/lib/freemius/includes/class-fs-logger.php:89) in /home/tashako1/public_html/wp-content/plugins/wpu-shortlinks/wpu-shortlinks.php on line 254

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tashako1/public_html/wp-content/plugins/content-aware-sidebars/lib/freemius/includes/class-fs-logger.php:89) in /home/tashako1/public_html/wp-content/plugins/wpu-shortlinks/wpu-shortlinks.php on line 254
حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ ترمیم می‌شود – تشکل نیوز

حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ ترمیم می‌شود

شنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ ترمیم می‌شود

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تلاش داریم سیاست‌های جبرانی ترمیم حقوق رادر بودجه سال آینده پیگیری کنیم تا انتظارات جامعه بازنشستگان تا حدی رفع شود.

جمشید تقی زاده در آیین عزاداری حسینی با تأکید بر اینکه نام امام حسین(ع) و حماسه عاشورا سرشار از مفاهیم و ابعاد عمیقی است که ظرفیت‌های بزرگی را برای عاشقان و ارادتمندان آن امام همام ایجاد می‌کند، گفت: در دانشگاه عاشورا، امام حسین(ع) یک احیاگر بزرگ دینی بود که اهداف مهمی برای قیام عاشورا از جمله احیای امر به معروف و نهی از منکر، احیای قسط و عدالت، بازگشت ارزش‌ها و فضایل دینی اسلام، عمل به احکام و قوانین الهی، پیروی از سنت‌های الهی و جلوگیری از بدعت‌ها و انحرافات در دین، وفاداری و پایبندی به پیمان‌ها و بیداری وجدان‌ها را رقم زد.

وی برقراری قسط و عدل را مهم دانست و گفت: ما برای بازنشستگان باید حقوق واقعی آنان را اجرا کنیم و در تمام امور عدالت را رعایت کنیم و احیای ارزش‌های دینی و ترویج فضائل اخلاقی و دوری از رذایل اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

تقی زاده تأکید کرد: جا دارد پس از هفت ماه تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر نسبت به انجام وظایف سنگین که بر دوش کارکنان این صندوق بوده است و اتفاقات بزرگی که در همین مدت رقم خورده، از همه مدیران و کارکنان قدردانی کنم.

وی گفت: وظایف و بخش‌هایی که در حوزه کاری ما به عنوان صندوق بازنشستگی بوده و از دست ما بر می‌آمده خوشبختانه به نحو شایسته‌ای انجام شده و در این بخش مایه آرامش نسبی جامعه بازنشستگان تحت پوشش شده است.

وی یادآور شد: دریافت اعتبارات ۲۲۰۰ میلیارد تومانی همسان سازی، اجرای پلکانی حقوق و افزایش های سال ۹۷ در کمترین زمان ممکن پس از ابلاغ، صدور احکام و به روز رسانی در سامانه های برخط، پاسخگویی در میز خدمت و مرکز پاسخگویی، افزایش سقف وام و سفرهای گردشگری، برگزاری جشنواره ۲۵ ذی الحجه در تمام کشور، پرداخت حقوق پیش از پایان هر ماه و سایر فعالیت‌هایی که در این مدت انجام شده، همه مرهون تلاش ها و تعهد سازمانی صندوق در کل کشور است.

تقی زاده در ادامه گفت: مهم ترین موضوع پیش روی صندوق، بودجه سال ۹۸ است که باید تلاش کنیم هم در بخش بودجه و اعتبارات صندوق و بحث همسان‌سازی و هم قانون مدیریت خدمات کشوری در شش ماهه دوم سال را دنبال کنیم.

وی افزود: همچنین تلاش داریم سیاست‌های جبرانی ترمیم حقوق بازنشستگان رادر بودجه سال آینده پیگیری کنیم، تا اقدامات و فعالیت های خوب، دقیق و پیگیر اتفاق بیفتد و انتظارات جامعه بازنشستگان را تا حدی رفع کنیم.

وی تصریح کرد: امروز وظیفه و رسالت همه ما در صندوق بازنشستگی کشوری خدمت صادقانه و سالم به بازنشستگان و جامعه ۶ میلیون نفری تحت پوشش است تا فشار اقتصادی سنگینی که این روزها به خصوص بر بازنشستگان وجود دارد کاهش یابد. به هرحال ذات استکباری آمریکا و دشمنان کشور تحمیل این فشارهاست و برای آنها درد مردم مهم نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران

0

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:بازدید: ۱۸۵
برچسب ها: