کارگران ساختمانی در سامانه خدمات رفاهی ثبت نام کنند

دوشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۵
کارگران ساختمانی در سامانه خدمات رفاهی ثبت نام کنند

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد پوشش بیمه‌ای و خدمات رفاهی مربوط به کارگران ساختمانی از این پس فقط به کارگرانی تعلق خواهد گرفت که در سامانه رفاهی ثبت نام کنند.

به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کلیه کارگران ساختمانی  به منظور اینکه تحت پوشش بیمه اجتماعی قرا گیرند می بایست در سامانه خدمات رفاهی جمهوری اسلامی ایران ثبت نام کنند.

کارگران ساختمانی اعم از تحت پوشش بیمه و غیر تحت پوشش می‌توانند در این سامانه به نشانی www.samanehrefah.ir ثبت نام کنند.

طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمات رفاهی از این پس فقط به کسانی تعلق خواهد گرفت که در این سامانه ثبت نام کرده باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

1+

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:


برچسب ها:
دیدگاه ها
محمدحسین نو حی گوکی سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینجانب در جوشکار اسکلت درجه ۳و نصب اسکلت ویککارگرساده هستم که کارهایم را در بخش گلباف کرمان مهندس ناظر بنیاد مسکن بخشداری کارهایم را تایید کرد

1+

محمدحسین نو حی گوکی پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رفتم اداره تامین اجتماعی درخصوص بیمه چونکه پدرم شغل صافکار ی دارد ومن گهگاهی درب مغازه از بیکاری موهایم میگویند بیمه به شما تعلق نمیگیرد درحالیکه من تا بحال دراستان اصفهان هزاردست شهرستان خودمان گلباف با قرارداد بخشداری نزدیک دویست اسکلت پیچ همرای زلزله گلباف و روستاهای اطراف نصب نموده ام حتی معاونت بخشداری در جریان قرار داد و بازدید مهندس ناظر بنیاد مسکن است مهندس ناظر طاهری مهندس ناظر بنیاد مسکن بنی اسدی بخشداری لطفا رسیدگی و پیگیری نماید

1+